Contact

 

Mevr. M. (Marieke) van den Brink - ambulant begeleider cluster 4

T:    0342-200 300

E:   mvdbrink@rehobothoz.nl


Mevr. W. (Willemine) Bunk- van der Zwaag - ambulant begeleider cluster 3

Voor arrangementen op medisch/lichamelijke en cognitieve ontwikkeling

T:    0342-200 300

E:    wbunk@rehobothoz.nl


Mevr. R. (Renske) van Dam - ambulant begeleider cluster 3

T: 0342-200 300

E: rvdam@rehobothoz.nl

 


Mevr. C. (Corlieske) Harbers-Bos - ambulant begeleider cluster 4; hoogbegaafdheid

T:    06-48270188

E:   charbers@rehobothoz.nl


Dhr. drs. B. (Bert) Ordelman - orthodidact; 

ambulant begeleider cluster 4; hoogbegaafdheid

M:     06-30932724

E:     bordelman@rehobothoz.nl

Consultatieve leerlingbegeleiding orthodidact

Orthodidactisch onderzoek

Coaching leerkrachten en intern begeleiders

Professionalisering leerkrachten en teams


Mevr. P.E. (Nelleke) Slieker- Bleijenberg - orthopedagoge

T:    0342-200 300

E:   nslieker@rehobothoz.nl 


Mevr. A.J. (Bertine) Boogaard - van Essen - ambulant begeleider cluster 4

T: 0342-200300

E: bboogaard@rehobothoz.nl 


Mevr. W.E. (Mieke) Veenendaal-Hoekman - ambulant begeleider cluster 3

T:     0342-200 300

E:    mveenendaal@rehobothoz.nl


Mevr. drs. K.G. (Ineke) Vossestein-van Veldhuizen - orthopedagoge

M:    06-18363360

E:    ivossestein@rehobothoz.nl

Consultatieve leerlingbegeleiding orthopedagoog

Orthopedagogisch onderzoek


Mevr. E. (Evelien) Verwijs - schoolmaatschappelijk werkende

T:     0342-200 300

E:     everwijs@rehobothoz.nl


Dhr. P.W.J. (Peter) van Vuuren - Gedragsspecialist, ambulant begeleider, Certified Coach Process Communication Model, Coördinator zomertrainingen SOVA

M:    06-47625980

E:    pvvuuren@rehobothoz.nl

W:   www.desovaspecialist.nl (website voor ouders)


Mevr. T. E.  (Tineke) van Leijenhorst - ambulant begeleider

T: 0342-200300

E: tvleijenhorst@rehobothoz.nl


Administratie:

Mw. J. (Jolien) Verhage                    E: jverhage@rehobothoz.nl 

T:    0342-200 300

Schoutenstraat 113

3771 CH Barneveld

Postbus 301

3770 AH Barneveld

339